Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anorexiások nektek mi ad erőt...

Anorexiások nektek mi ad erőt ehezni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy egy depressziódnak rosszkedvűnek lenni.
2018. dec. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Basszus. Szóval ahogy egy depressziósnak rosszkedvűnek lenni, hogy jön az anorexia is. Az egyik a napfényt nem látja, az anorexiás pedig magát (normálisan).
2018. dec. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
De ez nem erő...
2018. dec. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz hogy valaki hülye legyen , nem kell erő.
2018. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Az ilyen kérdések
2018. dec. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok anorex, de ennyit azért még én is tudok, hogy az elhízástól való beteges félelem ad nekik erőt az éhezéshez.
2018. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
az éhezéshez nem kell erő, egyszerűen nem teszel a szádba ételt és kész, mi ezen a kunszt
2018. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Próbáld ki és megtudod
2018. dec. 19. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A betegség maga.Szerintem ők nem èhesek már,ezt az érzetet már nem ismeri a szervezetük sajnos.A kislanyom is beteg sajnos,alig eszik,azt mondja ,nem éhes.A tudata már elutasította szerintem ezt az èrzést.Pont ez a legnagyobb baj.
2018. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz ez. Számtalan okot fel lehet sorolni, hogy miért akarnak a fiatalok meghalni:


-családi problémák


-nem megfelelő neveltetésből kifolyólag az önismeret teljes hiánya


-igy az önszeretet teljes hiánya


-tartalmatlan, felületes emberi kapcsolatok, barátságok nem adják meg amire vágynánk


-mert magányosnak és elveszettnek érezzük magunkat a világban, nulla jövőképpel


-mert a nyolc óra munka, nyolc óra pihenés után nem érezzük úgy, hogy feltöltődnénk. Nem hogy pozitiv érzésekkel és gondolatokkal, hanem a minket érő ingerektől még fáradtabbak leszünk.


-hányni tudnánk a társadalomtól és annak összes elvárásától



Egyébként az anorexiások többsége nem akarna öngyilkos lenni csupán egy szeretetreméltóbb világra vágyna aki képes megérteni mielőtt külsőségek alapján itélkezne. De az emberek többségétől távol áll az intelligencia, ezért a leginkább célravezetőbb módja a bánatunk kifejezésének, ha elfogyunk, mert akkor legalább más is képes átérezni a szenvedésünk.

2019. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!