Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ártalmatlan szívzörejre jó...

Ártalmatlan szívzörejre jó ötlet a fű?

Figyelt kérdés

Tavaly derült ki, hogy van egy "ártalmatlan" szívzörejem, ami csak akkor hallható ha fekve hallgatnak. EKG-n/ultrahangon voltam, nem tapasztaltak eltérést. Egy kis fűnek (pl. 0.1g) lenne valami hatása a szívemre?

18f



#fű #szivzörej
2018. dec. 19. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen! Gyomorrontásra, leprára, lázra és lúdtalpra is jó!
2018. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hogyne, sőt a 12-es sörétes puska is!
2018. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, nem vicceltem. Nekem mindegyik elmúlt.
2018. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondoltam, hogy nem-e lesz valami bajom tőle?
2018. dec. 19. 22:12
 5/10 anonim válasza:
0%
Remélem lesz! És tekintve, hogy a GYIK-et olvassák a rendőrök is, remélem, hogy már keresik a címed!
2018. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem lesz bajod tőle. Még a teljesen egészségeseknek is lehet baja.
2018. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne kipróbálni. Nekem is csak egy kis szívzörejem van (mitralis prolapsus), aztán mégis pár perc alatt 130-ra ugrik a pulzusom egy kis csésze kávétól meg kórházba kerülök pár csepp orrcsepptől. Akinek van valamilyen szívhibája, az inkább ne próbálgasson mindenféle káros vackot, ha nem akarja órákon át úgy érezni magát, mint aki mindjárt meghal. Nem kellemes, első kézből tudom.
2018. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Volt zörejem, nem tudom van-e még, de nem lett bajom.
2018. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ártalmatlan szívzörej azért ártalmatlan, mert nincs mögötte szervi elváltozás, nem jelez betegséget. Szóval tisztán elméleti síkon ha kipróbálnád, ugyanakkora lenne a kockázat, mint bárki másnál.
2018. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 OneTheLays válasza:
Nem tudom hogy hat a szívre, de vannak jótékony hatásai, és nem kell itt is bemutatni az átlag magyarok megszokott besavanyodott, befásult, parancsolgató, egoista, kivénült stílusát. Mindenkit el kell ítélni azért mert nem olyanok mint mi vagy valami egyedit hoznak.
2018. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!