Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hónapja edzek tegnapi...

Amlator12 kérdése:

1 hónapja edzek tegnapi húzódzkodás útán ez történt velem nagyon félek. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Mint említettem edzek tegnap elött saját testsúlyos húzodzkodásom volt. Lehet ennek ennek köze sincs hozzá de másnapra a bal kezemben a hónljamtól egészen a könyöknél vagyis az ottani hajlító izmoig fáj. A bicepszem semmi be tudom feszíteni semmit nem fáj. Viszont alatta abban az egy csíkban nagyon. Nemtudom kinyújtani fejem fölé emelni a kezem. Nagyon meg vagyok ilyedve. Mi lehet a baj? Csupán izomláz vagy mi? Attól félek hogy bicelsz in gyulladás. De a bicelszem nem fáj csak alatta a hónaljamtol és a bicepszem allatt meg a hajlíto izom de nagyon!

2018. júl. 20. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj már ilyenen... Varjal 2-3 napot majd elmulik
2018. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nagyon rossz..nemtudom a kezemet megemelni semi egy kézzel vagyok:)
2018. júl. 20. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérjél valami humánus kivégzést, mert a húzódások halálosak, minek kivárni. Amúgy nem, el fog múlni.
2018. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!