Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normixot és Naprosyn-t írtak...

Normixot és Naprosyn-t írtak fel. Bevehetem őket egyszerre?

Figyelt kérdés

A normix úgy viselkedik mint egy rendes antibiotikum, kell mellé probiotikum?

IBS gyanúm van.



2018. dec. 20. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs köztük kölcsönhatás, nyugodtan bevehet. Itt tudod ellenőrizni:


[link]


Probiotikum persze, hogy kell! Minimum 4 óra teljen el a probiotikum és antibiotikum között! Egyébként édesapám is most szed Normix-ot, ő négy napra kapta.

2018. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítő választ!


Kellemes ünnepeket!

2018. dec. 20. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked is! S gyors javulást kívánok!
2018. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Neked hatott a Normix? Édesapámnak ugyan úgy hasmenése van a 3 napos kúra után még a mai napig, pedig dupla adag progasztro 825-öt is szed.
2018. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia! Megmondom őszintén, túl sok változást nem érzek.

Ugyanúgy fáj a hasam bal oldalt, ég, szurkál és a budira se egyszerű menet elmennem. Bélgyulladásra kaptam, de emellett ugye nem tartottam rendes glutenmentes diétát, mert nincs kimondva egyértelműen, hogy az a bajom, csak érzem, hogy nem reagálok jól a glutént tartalmazó dolgokra.

Januárban megyek vissza a dokihoz, bízom benne, hogy tovább küld majd kivizsgálásra és fény derül arra, mitől szenvedek évek óta lassan.

Mindenképpen menjen vissza apukád is a dokihoz, ez nem játék.

Ha nagyon stresszes az sem jó, csak ront a helyzeten. Próbáljátok ki a Lactiv-ot, hátha enyhít a problémán. Jobbulást neki!

2018. dec. 27. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!