Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevehetem egyszerre a Frontint...

Vvv24 kérdése:

Bevehetem egyszerre a Frontint a Yarocennel?

Figyelt kérdés
Az orvosom ma írta fel a Yarocen nevű tablettát (generalizált szorongás,enyhe depresszió miatt) minden este beveszem egy 0,25-ös Frontin felét, illetve ha rosszul vagyok akkor szintén ekkora adagot elszopogatva "jobban" leszek. A kérdés az,hogy ezt egyszerre kellene bevennem? Nem lesz abból baj? Elfelejtettem megkérdezni. A válaszokat előre is köszönön!

2013. nov. 13. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem veheted be! A két gyógyszer között kölcsönhatás lép fel.
2013. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remek. :( Akkor nem tudom miért így írta fel, sokan szedik ezt a két gyógyszert együtt meg van aki még harmadikat is szed melléjük, csak nem tudom,hogy ők akkor hogyan. Hogy mennyi időnek kell eltelnie a bevételek között. A Yarocent mindenképpen lefekvés előtt kell azt tudom, elszopogatni,de akkor ha pánikrohamom lesz (amit generálok magamnak főleg ebben a helyzetben) nem vehetem be a Frontint. :(
2013. nov. 13. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerre. Az antidepresszánst a kezelés elején szorongásoldóval kombinálják, mert az antidepi általában csak két-három hét után hat, addig dolgoznak a gyors hatású szorongásoldók (Frontin, Xanax, Rivotril).
2013. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem ma még nem veszem be,holnap felhívom az orvosom,hogy mondjon biztosat attól megnyugszom,de köszönöm a válaszokat. :) A második kommentelőé megnyugtató volt. :)
2013. nov. 13. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,párhuzamosan szokták szedetni,de nem szabad egyszerre bevenni.
2013. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor kórházban feküdtem, együtt adták az antidepit ( naponta 2x) és a Frontint ( naponta háromszor). Vagyis egyszerre lehet szedni. De ha megnyugtat kérdezd az orvosodtól.
2013. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A probléma az,hogy nem merem bevenni így, beveszem az esti fél Frontint amitől amúgy is letompulok valamennyire, és akkor mondjuk 1-1,5óra múlva meg vegyem be a Yarocent. Félek,hogy ha esetleg rosszul leszek,és akkor nem vehetem be a fél Frontint,hogy elmúljon a roham. Szóval valószínűleg a doki sem fog megnyugtatni teljesen és mire odajutok,hogy beveszem már teljesen kiakasztom magam.
2013. nov. 13. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!