Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenesem van, mit csinaljak?

Hasmenesem van, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nem akarok undorito lenni. Ket napja hanytam, es nem tudom, hany fokos lazam volt, nem tudtam megmerni, de mindent bevetettem, hogy lemenjen, megis majdnem szenne egtem, most hasmenesem van, de dolgozom, szoval nem tudok orvoshoz menni, estig dolgozom. Hajnalban kezdodott, bevettem par szentablettat, nem hatott, ugyhogy nem ettem semmit, de most egy kis kekszet ettem. Azonnal mennem kellett. Es van az a hasmenes, mikor az ember vizet kakil, azt hittem, ez is az, de fekete volt. De a szentabletta utan mar voltam wcn, azota nem vettem be, attol meg lehet attol fekete vagy mi tortenik velem? Tudom, hogy undorito, de nem tanacstalan vagyok.

2018. dec. 21. 11:18
 1/7 A kérdező kommentje:
-nem
2018. dec. 21. 11:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez még a széntabletta.

Tudsz kólát venni? Cukros Pepsi lenne a legjobb. Kirázod a szénsavat, és lassan, kortyonként iszod.

Segít megállítani.

2018. dec. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy presszoban dolgozom, szoval van pepsi, uristen, eletmento tanacs, koszonom!!!!!
2018. dec. 21. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Phű... hasmenéssel a presszóban? Sajnos ezek általában erősen fertőznek :-( Persze tudom, nem csak a te hibád, nálunk az a szokás, hogy aki antibiotikumot szed, de már nem fertőz, azt kiírja az orvos, az erősen fertőző hasmenéssel meg mindenki dolgozik.


Mindenesetre moss kezet minél gyakrabban az embertársaid érdekében.

2018. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden egyes mosdo utan mosok kezet, es most amugy is igyekszem sokszor, van nalam kezfertotlenito, bar vendeg nem sok😅 iszogatom a kolat, bar igy is morog a hasam sajnos
2018. dec. 21. 12:21
 6/7 anonim válasza:
Hol dolgozol helyileg? Csak hogy tudjam, hova ne menjek ma.
2018. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vicces
2018. dec. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!