Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki olyan beteg, hogy...

Ha valaki olyan beteg, hogy már alig él, miért nem tud otthon maradni a seggén és pihenni? Miért kell lefertőznie a többieket?!

Figyelt kérdés
Az egyik tanáromról van szó aki annak ellenére, hogy nagyon beteg volt bejött a suliba órát tartani, de persze az óráin lósz*rt se csináltunk...mondtuk neki, hogy menjen el táppénzre es gyógyuljon meg. Erre azt válaszolta, hogy abból nem lehet megélni. Most ez a pár nap jelentette volna a világvégét?! Nagyon jól él, ráadásul egyedül, méregdrága cuccokban jár szóval nem hiszem, hogy emiatt nélkülöznie kellett volna... A fél osztályt lefertőzte es én is már másfél hete olyan beteg vagyok, hogy lábra se tudok állni, de már csak 2 nap és itt a karácsony.. -_-

#Tanár-beteg-diák-tüdőgyulladás-fejfájás-megfázás-torokfájás
2018. dec. 22. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Tudod, miért?

Mert ha otthon marad, akkor őt fogja a vezetőség fél éven át b..szogatni, hogy hogy mert otthon maradni?

2018. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Más tanárok is betegek voltak, otthon maradtak, meggyógyúltak es csak aztán jöttek vissza tanítani. És jéé! Nem cseszték le őket...
2018. dec. 22. 18:03
 3/11 Drazicc ***** válasza:
64%
Szerintem amit kiírtál az nem kérdés, mivel ezzel már nincs mit tenni, csak várod a felháborodásod megerősítését interneten ismeretlen emberektől. Lefogadom ,hogy már mindenkinek elmondtad ezt akinek csak lehetett mi? És az a fél osztály is igazából a kisebbik fele lehetett, mondjuk 2-3 ember és az sem bizonyította. Nem maradt el az óra hát most Istenem...
2018. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a felhaborodasom megerositeset varom, hanem kivancsi lettem volna, hogy masok hogy latjak ezt a helyzetet. A felhaborodasom meg szerintem teljesen jogos, mert nem azert jarok iskolaba, hogy az ilyen fillerb*szo tanarok miatt lebetegedjek es uljek orakon keresztul a padomban mint egy idiota... Nem az volt a problemam, hogy nem maradt el az ora hanrm, hogy n3m csinaltunk semmit se. ha bemegyek az iskolaba akkor tanulni szeretnek nem ucsorogni es nezni, hogy a tanar fekszik az asztalon...
2018. dec. 22. 18:26
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Te egy ostoba hernyó vagy.
2018. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ugy latszik az oldal meg mindig hasznavehetetlen az ilyen agyilag sertult emberek miatt. De azert koszonom a valaszod! Remekul tukrozi szellemi kepessegeidet! Szep estet!
2018. dec. 22. 18:57
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Én teljesen egyetértek veled.Ha valaki beteg az maradjon otthon.Ne fertőzzön szanaszét mindenkit.
2018. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még az a kérdés merült fel, hogy ha másfél hete beteg vagy, te mit kerestél ott?
2018. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
En amikor kezdtem rosszul lenni elmentwm dokihoz es kiirt. Masfel hete itthon doglodom es nem az iskolaban.
2018. dec. 22. 22:30
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi a fene az a LEfertőz? MEGfertőz maximum... Hogy lehet ilyen szavakat használni?
2018. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!