Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha beteg vagyok, otthon kell...

Ha beteg vagyok, otthon kell maradni? Nálatok hol a határ?

Figyelt kérdés
Van, hogy nem is látszik rajtad, de rosszul vagy.
2018. febr. 5. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól.függ milyen betegséged van és mennyire vagy beteg. Ha lázad van akkor maradj otthon.
2018. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem legtöbbször a sima nátha is ágynak dönt, mert akkor fáj a torkom, nem kapok levegőt, fáj mindenem, gyenge vagyok, köhögök és így én már nem tudok a suliban figyelni. Ha mondjuk csak a torkom fáj vagy csak az orrom folyik akkor persze nem maradok itthon.
2018. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakinek fáj a torka, erősen köhög akkor már otthon kéne maradnia... Sajnos a társadalmunk olyan, hogy az ilyen piti dolgokkal nem törődik és ebből alakulnak szépen ki a járványok. Példát lehetne venni a Japánokról, akik ha nem is maradnak otthon, de legalább mindent megtesznek a többiek érdekében, hogy ne kapják el a betegséget (maszkot hordanak).
2018. febr. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!