Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy leukémiás vagyok?

Lehet hogy leukémiás vagyok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és 1 éve néha megjelennek váratlanul apró pontszerű vagy vonalszerű véraláfutások. Gyorsan keletkeznek és viszonylag hamar el is tűnnek és fájdalommentesek. Lázam nincs viszont egyéb apró leukémiára utaló tünet fellelhető.

2018. dec. 23. 05:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2018. dec. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval lehet hogy tobb mint egy éve van csak nem tudok róla ?
2018. dec. 23. 06:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Pfuh kerdezo. Ha egy eve lenne ekkora sulyos betegseged es nincs kezelve akkor valszeg mar belehaltal volna. Ne kepzeld mar be te is magadnak a leukemiat, minden heten van egy ilyen kerdes. Addig orulj mig nem vagy beteg amugy egy ev alatt mar sulyosabb bajaid lettek volna nehany piros foltnal.
2018. dec. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
SZŰRÉS!!!!
2018. dec. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem leukemias vagy, hanem hipochonder..
2018. dec. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Más bajod van, ha több, mint egy éve jelentkező tünetekről itt és most érdeklődsz, nem pedig akkor a dokitól.
2018. dec. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez max véralvadási zavar lehet. De nem értem, miért nem mész orvoshoz
2018. dec. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira komoly lenne ahogy eloadja mar reg az orvosnal lenne! O azthiszi majd mi tudni fogjuk mi a baja. Ha nem megy orovhoz akkor nem komoly
2018. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mert orvoshoz elmész és egy alap vérképből kiderül. Amúgyis évente egyszer legalább kell a laborvizsgálat, szóval ha ez megvolt, akkor kiderült volna.
2018. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!