Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan erösödő torokfájá...

Folyamatosan erösödő torokfájással mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Szedek rá strepsillst, napi 3x, de nem hogy csökkene, hanem immár 3. napja egyre erősebb a fájdalom. Aludni sem tudok, nyelni sem, de akkor is fáj, amikor éppen nem nyelek. Ilyenkor az ünnepekkor hova forduljak a fokozodó torokfájásommal?

Láz, köhögés, illetve egyéb tünetek nincsenek, csak rekedtsét, illetve időnként nincs hangom, valamint jelenleg kicsit a jobb fülemben is érzem a fájdalmat.


2018. dec. 25. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járokmost is meg faztal biztosan, fokhagyma, méz, citrom, és mindig tartsd szárazon a torok nyálkahártyáját,úgy hamarabb el múllik :)
2018. dec. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sós melegvizes gargarizálás, nagyon sokszor naponta.
2018. dec. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyirokcsomóm is duzzadt. Semmilyen házi kura nem használ, az elmúlt 3 napban mindent kipróbáltam. Se enni, se inni, se aludni nem fudok a fájdalomtól. Mivel családorvos ünnepekkor nem rendel, bemehetek ezekkel a panaszokkal a sürgősségire? Tudom, hogy nem odavaló eset vagyok, de már nem bírom a fájdalmaf olyan erőteljes lassan.
2018. dec. 25. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!