Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet a tünetek alapján?

Mi bajom lehet a tünetek alapján?

Figyelt kérdés

Hamarosan megyek hasi ultrahangra de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre tapasztalataitokra.


Mostanában szinte mindennapos a baloldali hasfájás úgy köldökkel egyvonalban. Általában akkor jelentkezik amikor sokáig kell hajlonganom. Kb egy hónapja kezdődött először ritkán most viszont 3-4 napja folyamatosan érzem ezt a tompa fájdalmat. A menstruációm 5. napja késik de emiatt még különösebben nem aggódom mivel mindig van eltérés nálam. Illetve állandóan fáj a fejem mostanában már nem annyira de múlthéten teljesen lebénított.


Van tippetek, tapasztalatotok ezekröl?


2018. dec. 25. 12:03
 1/1 Rx77 válasza:
Gyomor fekély lehet. Kerüld szerintem a fűszeres csípős ételeket. Vagy sérv. A fejfájás meg nálam is jelentkezett. Valami virus vagy nem tudom. 2 hétig lüktetett a fejem. Nézd meg a székletet. Ha feketés színű az utalhat vérre . Állaga, vagy nyálkás-e. Ha nyálkás akkor valami gyulladásod van
2018. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!