Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt hereviszér tágulat...

Akinek volt hereviszér tágulat műtétje leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Nemrégiben műtöttek vízsérvre, kb másfél hónapja. Rá pár hétre észrevettem, hogy jobb oldalt ilyen csomós, kemény felfele. De csak jobb oldalt. Ezt akkor annak tudtam be, hogy nincs baj, a műtötét miatt lett ilyen. Azóta picit roszabbodott. Ezen kívül veseráknak semmi jele nincsen. Nem fáj semmi, nincs semmi változás, csak érzem ujjal, ha oda tapintok. Akinek volt ilyen műtétje leírná a tapasztalatait? Köszönöm! :)
2018. dec. 29. 21:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Legalábbis a vénás veseráknak nem tudom, hogy lenne e más tünete. Urulógián szabin vannak így nem tudok elmenni csak január elején. Beszéltem másik orvossal telefonon (nem tudom milyen), így telefonon keresztül aztmondta, hogy nincs veserákom... Hiába mondtam neki, hogy jobb oldalt van, azt mondta az 60-90%ban véres vizeléssel járna, nyugodjak meg stb...
2018. dec. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!