Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez varikokele (hereviszér-tágu...

Ez varikokele (hereviszér-tágulat)? Voltatok már így? Alább írom.

Figyelt kérdés
Fàj a bal herém. Amennyiben önkielégítést végzek (egyedülàlló vagyok) hàrom napra megszűnik a fàjàs. Majd megint megduzzad és kezdődik előröl. Az orvos azt mondta nem tudja mi a baj (urológus) Azt mondta egy kis ciszta van de az minden férfinak van ott szinte. Nem kell rà figyelni. Amúgy derékfàjós is vagyok meg haràntsüllyedéses. Az egész alhasam is fàj a herével együtt. Önkielégítéskor szünetel.

2015. nov. 20. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sürgősen keress egy másik urológust, mert a fájó, ráadásul alhasba kisugárzó here, igen komoly problémának is lehet a jele.

Ultrahangot, vérvizsgálatot csinált?

2015. nov. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen csinàlt. Az van, amit írtam. De nagyon gàz ez. Lehet hogy gerincből lenne valami? Az àgyéki gerincem eléggé fàj. Na de ilyt hogy herefàjdalom és a mellé pàrosuló dolgok amiket írtam: nagyon fura. Bevagyok most màr íjjedve.
2015. nov. 21. 09:31
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja most lesz meg a vérvizsgàlat.
2015. nov. 21. 09:33
 4/10 anonim ***** válasza:
És az ultrahang mutatott valami eltérőt a here állományában?
2015. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem. DE kívàncsi leszek mi lesz ebből. Volt màr aki azt mondta hogy szexeljek amennyit csak lehet. De akkor masnak miétnem fàj érted? Majd csak jutok valamire.
2015. nov. 21. 12:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Próbáltál más testhelyzetben masztizni ?

A korodat is írhattad volna . 50 éves is lehet egyedűl álló,hasonló gondokkal,de a hereviszér nem az ő jellegzetes betegségük .

2015. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem mutatott az uh, akkor mire mondta a doki, hogy ciszta???
2015. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az ultrahang mutatta, hogy ciszta. De olvasd el mit írtam ki fent, mit mondott a doki. 26 vagyok. Remélem kiderül mi van. Majd meglàtjuk. De nem hagyom annyiban.
2015. nov. 21. 22:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Először azt írod, hogy az uh nem mutatott ki semmit, most meg azt, hogy igen.

Ha valami a here állományában látható az uh-on, az jellemzően nem ciszta szokott lenni.

A ciszta az általában a herezacskón belük, de a here állományán kívül szokott lenni.

De még ez sem derült ki, hogy hol van. Mi van írva az ambuláns kezelőlapodra?

2015. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Majd most megyek tovàbb és ràkérdezek mindenre komolyabban. De köszi hogy próbàltàl érdeklődni.
2015. nov. 22. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!