Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kéz láb száj betegséget...

Nimród14 kérdése:

Kéz láb száj betegséget állapítottak meg nálam. Szilveszterezhetek a barátaimmal?

Figyelt kérdés
A kezem néz ki egy kicsit csúful, a lábamon és a fejemen pedig alig pár kiütés van, viszont a torkom még fáj eléggé. A kezelés már elkezdem 4 napja és száradtak is le a kiutéseimből. Az lenne a kérdésem hogy szilveszterezni mennék a barátaimmal és veszélyt jelentek e rájuk, mehetek - e velük? És ha betartom gondosan a higiéniai szabályokat? A válaszokat előre is köszönöm! 16/F

2018. dec. 30. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez egy fertőző betegség. nem hiszem hogy érdemes kitenni ennek a barátaidat... neked lehet hogy egy gyengébb változata van, de lehet nekik nagyon fájna, kellemetlen lenne. ennek ellenére ha van doki 31én,menj el hozzá kontrollra, kérdezd meg.
2018. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egy olyan betegség, ami még a tünetek elmúlásával is fertőző marad rövid ideig. A gyerekorvos nem szokta közösségbe engedni a gyerekeket, ha elkapják ezt a betegséget.

Nem olyan súlyos, tulajdonképpen gyerekbetegségről van szó, de azért én nem köszönném meg, ha rám ragasztanád. Szerintem a barátaid sem szeretnék elkapni tőled.

Én azt mondom, hogy maradj otthon és ne kockáztasd, hogy valakit megfertőzöl.

2018. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem 2 éve volt. Kegyetlen betegség. Nem vagyok orvos, de szerintem ne fertőzz tovább, ne kockáztass...
2018. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én elkapnék tőled egy ilyen betegséget, akkor leshetnéd mikor akarnék veled újra bulizni...

Te átadod nekik, ők hazaviszik a családjuknak... Te leszel az ügyeletes büdös bunkó.

Szerintem ne menj.

2018. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,inkább nem kockázatok és otthon ülök.
2018. dec. 30. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!