Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem szájrák?

Ugye nem szájrák?

Figyelt kérdés

A nyelvem hátsó részén nagy pöttyök amik kissé ki is türemkednek 0,1mm kb( a szamoca nyelvnel ellentétben, itt ritkábban helyezkednek és nagyobbak 4x5) sárgás lepedék elől a nyelvemen hatul, ahol a pöttyök vannak ott nincs lepedék.

Oldalt legbentebb fáj is az egyik oldalt kissé a nyelvem, és délután vettem ezt észre és azóta mint ha több pötty lenne, kicsit mintha fájna is ott (enyhén).

Tudni kell hogy kedd óta meg vagyok fázva, taknyos, köhögös, torokfájós, fejfajásos nátha ez, de már pont úgy éreztem jobban vagyok, de még kissé beteg vagyok.

De cigizek is ezért is félek, hogy nem e szájrák.

Tegnap foci meccsen is voltam, cigiztem is, és egy Marihuánás cigivel is beleslukkoltam párat, illetve este ittam is rendesen.

Illetve kicsit meg is eggettem a nyelvem, de nem hinném hogy attól ilyet kéne produkálnia.

Nem tudom mitől lehet, vagy mi ez, ha valakinek hasonloja volt az nyugtasson meg :C

Reggel megyek orvoshoz



2018. okt. 28. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Mi ezt így láthatatlanban hogy mondjuk meg?
2018. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen csak már mi tha nagyobb részén lenne és több kéne ( a vöröses részén látszik az a pötty)

2018. okt. 28. 20:47
 3/3 anonim válasza:

Jobb félni mint megijedni!

Az orvos mindent meg tud erősíteni!

Szerintem keresd fel!

2018. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!