Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Háziorvos adott vérvételre...

Háziorvos adott vérvételre beutalót, beikszelte rajta amikre kér paramétert, ezt ő is beviszi a számítógépébe?

Figyelt kérdés
Mert kihagyott egy fontos dolgot - cukor - és nem tudom elég felhívni telefonon, hogy bevigye a gépébe, vagy vissza kell mennem a papírral együtt, hogy bejelölje rajta? Ugye ezt a papírt adom le majd a laborba. Köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 1. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kérdezd meg mi legyen. Az én dokim pl beviszi a gépbe is, szóval nem mindegy.
2019. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A laborban amikor leadod a papírt, az alapján ellenőrzik a véred. Az eredmény meg bekerül az EESZT-be, ott nézi meg a doki. A papír alapú eredménykiadás megszűnőben van. Ha nincs rajt valami, pótolni kell.
2019. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az alapvérképben a cukor és még egy pár evidens dolog kérés nélkül is benne van.
2019. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs benne! Csak látom már mit jelölt be! S eddig is azt végezték el ami a beutaló labor papíron volt. Múltkor pl a koleszterin maradt ki, mikor megjött az eredmény, akkor csodálkozott a háziorvos is, aztán mehettem vissza egy hónap múlva újabb laborra.
2019. jan. 1. 21:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Kettes Egyébként külön köszönöm! Az EESZT hasznos számomra.
2019. jan. 1. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!