Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen paramétert kell nézni,...

Milyen paramétert kell nézni, és mi a legolcsóbb létező megoldás, ha egy 4 nm2 kicsi fürdőszoba befűtésére keresek valami hőérzékelős/automatikusan bekapcsoló megoldást falra szerelhetően?

Figyelt kérdés
Eredetileg ez az elektromos törölközőszárítós radiátor lett volna, de most kiderült, hogy horror az ára és nem is tudom, hogy melyik lenne jó... Köszönöm ha a minimum paramétereket megírja valaki, aki ért hozzá... még jobb, ha van valakinek eladó ilyen vagy tud helyet ahol meg tudom venni..Nagyon köszönöm az infókat!

2017. szept. 18. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
4 nano négyzetméterre egy gyufaszál is sok.
2017. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem max. 4-500 W bőven elég, ha szigetelt a ház, még kevesebb. Keress használtat, ha újat nem tudsz venni.
2017. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elektromos konvektorok megfelelnènek, ha megfelelő helyre tudod tenni.

[link]

2017. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 vagyok. Sztem a kicsi hely miatt viszont nem teljesìthetők igazán az elektr konvektorok szabályos felszerelèse.

Inkább a panelokban is lètező, magasra szerelt irányìtott kvarccsöves fűtès ès csak a fürdès idejère

2017. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a választ, azt hiszem inkább veszek egy 900 wos törölközőszárítósat és akkor max enm fog menni olyan sokat ha érzékeli, hogy nem kell, de a körfolyosó végén van a lakás, és a fürdő fala már közvetlenül érintkezik a kinti hideggel és a szigetelésről meg halvány fogalmam sincs..de mivel régi ház, így mégha most is újítom fel csurig a lakást a kivitelezőm ilyen igényt, hogy szigeteljünk is nem mondott (bár biztos a nyomott költségvetési paraméterek okán..) Még azt kérdezném, hogy a 900 w-os törölközőszárítós radiátor esetében a méret számít bármit és szükséges vagy az mindegy?
2017. szept. 19. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak radiátorba építhető elektromos fűtőbetétek

Pl:

ventil-team.hu/elektromos-futopatron

És az a pár száz watt bőven eléglesz.

2017. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A törölközőszárìtóban vįzet vagy más közeget melegìt az elektromos patron. A radiátor mèretèvel nő a felülete ami leadja a hőt. A nagyobb teljesìtmènyű betèt gyorsabban melegìti fel a vizet a radiátorban.
2017. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!