Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg fogok süketülni?

Meg fogok süketülni?

Figyelt kérdés
Kb. 5 éve már hogy felrobbant mellettem egy tűzijáték. Borzasztó volt, akkor pár percig nem is hallottam semmit csak erőteljesen zúgott a fülem, azt hittem megsüketültem de szerencsére egy kis idő múlva szépen lassan visszajött a hallásom. Azóta viszont különböző idegesítő hangokat hallok a fülemben: fülzúgás, dübörgés. Szerncsére egyelőre viszonylag jól hallok csak az érdekelne, hogy ez egyre rosszabb lesz és akár meg is süketülhetek vagy fenntartható ez az állapot?

2019. jan. 2. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ne tarts ilyentől, a fülzúgás nem jelenti azt, hogy egyértelműen romlani fog a hallásod.

Amikor a nagy zajártalom érte a füledet, akkor alakult ki valami olyan károsodás, amely a fülzúgást okozza, de ezt nem jelenti azt, hogy maga a fülzúgás megléte önmagában hallásromlást okozna.

2019. jan. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy ugy mondjam ha a fuled meg akart volna suketulni akkor mar suket lennel.

Hirtelen nagy volt a zaj, nekem is sokat zug sipol es egyeb, gyarban melozom tudom milyen a nagy zaj es ha melletted pukkadozik es csapkod valami, nem kellemes de meg en sem suketultem meg

2019. jan. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni egy hallásvizsgálatra és sok minden kideríthető.
2019. jan. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Létezik olyan gyógyszer, amivel lehet ezen javítani, csak egy kissé elkéstél.
2019. jan. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért nem mentél akkor orvoshoz, miért 5 év! után jut eszedbe. Könnyen lehet, hogy valami komolyabb halláskárosodásod lett, amit akkor sokkal jobban lehetett volna kezelni, mint most.

De a helyedben legalább most elmennék orvoshoz, mert adott eetben meg lehet elözni a további bajokat.

2019. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ma voltam orvosnál, de annyit mondott, hogy ezzel nem nagyon tud mit csinalni de elküldött 4 kivizsgálásra is, hogy megállapítsák, nem-e valami komolyabb gond van a háttérben aztán ha kiderül, hogy nem akkor örüljek neki
2019. jan. 2. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Mellettem is felrobbant egy tűzijáték, és azóta sípol a bal fülem.
2020. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!