Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehe? Mi lehet?

Mitől lehe? Mi lehet?

Figyelt kérdés
Garatfalamon egy ideje piros duzzadt foltok jelentek meg. Illetve úgy érzem, hogy ha nyelek akkor lejjebb is lehetnek.. Mitől lehet?
2019. jan. 2. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Allergia, fertőzés? Orvosnak kell látnia.
2019. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet kapcsolatban vele, h a testhőm alacsony? (35,7-35,9)
2019. jan. 2. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes kombó ez így. Ilyen garati tünetekkel inkább láz lenne a "megszokott". Buta feltevés: jó a hőmérőd? Kéne egy maghőmérséklet mérés is.(pl.szájban) Szerintem ez lehet akár pajzsmirigy alulműködés is, de nem akarok talalgatni. Irány a doki, labort, TSH és jód szint mérést, gégészeti vizsgálatot javaslok. Egyébként nem érzed magad lázasnak, gyengeség, fejfájás...stb? Sürgősen orvoshoz kellene menned. Jobbulást.
2019. jan. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyon gyengének érzem magam az igaz.

Lázasnak is, de sosem vagyok az. Szájban szoktam mérni kettő lázmérővel is próbáltam, mert én is elcsodálkoztam. Minden a kettő ugyan annyit mutat.

2019. jan. 3. 11:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Fejfájról nem is beszélve, szinte barátok vagyunk, napi szinten itt van velem... Homlokom, meg a fejtetőm ami szokott fájni
2019. jan. 3. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Labor- és gégészeti vizsgálat kellene. Az tény, hogy valamilyen fertőzésed van, de ki kell deríteni, hogy milyen és miért alakult ki, főleg kicsit alacsony hőmérséklettel. Én még pajzsmirigy alulműködésre gyanakszom, de remélem tévedek és "csak" egy sima fertőzés. Szóval irány a doki, hogy kiderüljön mi a baj. Jobbulást kívánok.
2019. jan. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, szinte kár volt elmenni.
2019. jan. 4. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Mit mondtak?
2019. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!