Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Viszket a testem főleg a...

Viszket a testem főleg a herezacskóm, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2 napja viszket a testem és nemtudok vele mit csinálni.Főleg a herezacskóm szokott viszketni, de kiszokott terjedni az egész testemre.Nem látszik se a herezacskómon semmi, se a testemen ahol vakarom.Főleg éjszaka jelentkezik erősebben és nemtudok tőle aludni.Bőrgyógyász hetek múlva tud megnézni.Rendszeresen fürdök, ruhát cserélek minden nap.Van esetleg valami kenőcs ami a vizsgálatig segíthet a viszketés enyhítésében hogy legalább aludni tudjak?Kinek volt már ilyene?
2019. jan. 3. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem használsz új öblítőt, mosószert? Ha az egész testedet érinti, akkor talán ruha, ágynemű okozza az irritációt.

Vagy új tusfürdő, testápoló??

Gyógyszertárban biztosan tudnak addig kenőcsöt adni. Amiket én ismerek, azok kis tubusosak, nem az egész testre valók.

2019. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kiszáradt a bõröd,próbáld meg a hidratáló testápolót.
2019. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem használok új mosóport, minden a régi.Az jelenthet valamit hogy éjszaka erősödik a viszketés?
2019. jan. 3. 12:36
 4/5 anonim ***** válasza:
És testápolót használsz? A nagyon kiszáradt bőr is viszket.
2019. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem használok testápolót. Lehet az lenne a baj? A herezacskóra ez ennyire kihat?
2019. jan. 3. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!