Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hámlik és viszket a herezacskó...

Hámlik és viszket a herezacskóm, mi lehetne hatékony?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elkezdett hámlani a bőr a herezacskómról és azt gondoltam gombás fertőzés... A gyógyszertárban nem akartam canestent venni mert kicsit drága volt :D , ezért vettem egy olcsó kézkrémet hátha segít. Segített is hetekig minden este bekentem és addig jó is volt nem viszketett, nem hámlott semmi ilyesmi, sőt egész kellemes közérzetet adott egész napra, mert nem is izzadt annyira. De most már az sem elég, ha naponta 2 szer kenem vele, mégis csak gombás fertőzés lenne? :/

2016. jún. 29. 03:33
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A zacsin sok izzadás mirigy van,a felesleges hő elvezetése miatt .Mivel nem egy szellős helyen van,ezért be tud nyirkosodni.Ez meg kiváló hely a gombáknak .A viszketést is ez okozza.Hintőporozni kell,már reggel,talán egész napra is elegendő .Az izzadást is gátolja,a gombák nem tudnak aztán megtelepedni .Ilyen esetben,főleg a kövérek pirosra járják a comb belsejét .Ez is kivédve a híntőporral .
2016. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Issstenem, pont ezért van annyi nemibeteg, mindegyik szamár itt akar valamit kapbu a bajára, csak mert túl ostobák ahhoz hogy orvoshoz menjenek, mert mindenre azt hiszik, hogy a Canesten "csodakenőcs", és minden ilyet megoldhatnak vele... Húzzál már el a bőr- és nemibeteg-gondozóba Kérdező!
2016. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!