Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a gerincsérv nyomja az...

Huszka Lászlóné kérdése:

Ha a gerincsérv nyomja az idegpályát ajánlott a torna?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, ajánlott. Az úszás is. Igaz, hogy fáj, de muszáj. Minden idegsebész és rehabilitációs orvos ezt javasolja. Az a baj, hogy nekem nem használt, pedig szót fogadtam, bizakodó voltam. Műtöttek is, de ez emberfüggő is. Van olyan "sorstársam", aki gerincsérv műtét után 3 műszakban dolgozott, semmi baja.

Remélem, neked is javul az állapotod.

2019. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Annyit még, ami off, nem a kérdésre vonatkozik, csak szólok, hogy ne írj csupa nagybetűvel, ha legközelebb kérdést írsz ki, mert törlik.
2019. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es válaszom már nem érvényes. A moderátor volt olyan rendes, és átírta. Már nem offolok.
2019. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak simán idegnek nevezik, esetleg ideggyöknek. Igen, gyógytorna mindenképpen, azt is egyénileg, nem akármilyen youtubera feltolt jószándékú közveszély.
2019. jan. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úszás amúgy tök haszontalan kivéve ha éppen nyaralni mész. Gyógytorna és egyenetlen talajon járás.
2019. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ami fáj azt tilos csinálni, nincs olyan, hogy muszáj.
2019. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!