Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázhattam? Holnap menjek...

Felfázhattam? Holnap menjek suliba vagy dokihoz?

Figyelt kérdés
A pisilés nem fáj. De utána nagyon fáj az alhasam és néha a hüvelyem is. De az ritkán. Igazából nem sokszor járok pisilni,de talán mintha többször járnák,de nem biztos. Lehet felfáztam? Szoktam mezitláb járkálni de nem sokat.

2019. jan. 6. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
suli, semmi bajod ez semmiség.
2019. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jába, vége a szünetnek.
2019. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ettöl függetlenül hogy vége a szüntetnek még valós a probmémám. Ha nem szeretném menni akkor csak elmondom egy VALÓS ismétle VALÓS dolgot ami már sulyosabb...
2019. jan. 6. 21:59
 4/4 anonim válasza:

A felfázás apró problémának tűnhet, de nem az. Menj dokihoz!

Addig is néhány javaslat:


Igyál sok vizet, kerüld a szénsavas, cukros (gyümölcsleveket is) folyadékokat. Meglepő, de nem csak arra kell odafigyelni, hogy mit iszol, hanem az ételre is. Nagyon régen nekem is volt felfázásom, valahol olvastam, h ilyenkor semmilyen cukros dolgot nem szabad enni (és persze inni sem), nekem ez nagyon bevált! Illetve ami még jó lehet: tőzegáfonya 100%-os, vagy tőzegáfonya kapszula (dm-ben kb 1000 Ft)


Gyógyteából javaslom: cickafarkfű vagy csarabfű tea.



Illetve vegyél forró lábfürdőt, és általánosságban is figyelj arra oda, hogy a lábad ne legyen hidegen, dupla zokni, stb.



Jobbulást kívánok! :)

2019. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!