Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stressz okozta hasmenés? (pár...

Enesz7 kérdése:

Stressz okozta hasmenés? (pár hónapja tart)

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne ami szinte már az őrületbe kerget.

Ha itthon vagyok egyáltalán nem érzem, hogy el kéne mennem nagy vécére de amit elindulok otthonról és pl felülök a buszra egyből rám jön a szörnyű hasfájás és elkezd verni a víz. Szeretném megtudni, hogy hogyan tudnék ennek véget vetni mert nem akarok azon aggodalmaskodni, hogy merre is van legközelebb egy wc és mivan ha nem érek oda időben. 20/F



2019. jan. 7. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ételallergiád van? Nekem 18 évesen jött ki a laktózérzékenység és ugyan ez volt a problémám. Otthon valahogy nem tűnt fel, hogy fel vagyok fúvódva.
2019. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre,hogy bármelyik ételre allergiás lennék.

És az az érdekes,hogy csak ha elmegyek itthonról akkor kezdődik el.

2019. jan. 7. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus szorongásos pszichoszomatikus tünet, rendszeres relaxáció és technikák segítségével leküzdhető .
2019. jan. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!