Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet hogy...

Milyen betegség lehet hogy ennyire borzalmasan érzem magam?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta IBS-em van, ha menni kell valahova akkor előtte enyhén émelygek, hasmenésem van. 1 éve stresszesebb lettem reggelente max fél óráig fájt a gyomrom. Iszonyatosan fáradtan keltem fel minden reggel. Kialakult nálam pánikbetegség és szorongás. Nyugtatót elkezdtem szedni a gyomorfájdalmam és az IBS elmúlt. Mellé elkezdtem szedni antidepresszánst Scippat. Rá 2-3 hétre enyhe alhasi fájdalom jelent meg. Abbahagytam a szedését. Felírtak nekem Duciltiat a fájdalom elmúlt. A duciltia szedésének 4. Hetében újra rosszul lettem. A pszichiáter mivel nem első napokban lettem rosszul a fájdalmakat nem mellékhatásnak tudta be. A bélproblémáim napról napra egyre rosszabbak lettek. 8 hétig szedtem 30 majd 60mgot. Mire abbahagytam a szedését a következő tünetek alakultak ki a 8 hét alatt: reggelente a fáradságtól alig bírok felkelni, minden mozgás iszonyatosan megterhelő számomra, van hogy a családom ad enni mert ahhoz sincs erőm, sokszor hihetetlenül kiver a víz vagy hirtelen melegem támad mintha lázas lennék de nem vagyok az, napi 1-2x eszem mégis naponta 3-5x megyek wcre és iszonyatosan sok a székletem (nem értem honnan ha alig eszek), a székletembe apró darabok vannak, állaga puha nem hasmenés jellegű, nagyon erősen émelygek egész nap, iszonyatosan gázos vagyok mozog a belem. Végignyomkodtam a hasamat a fájdalom a borda alatt van jobb oldalt illetve középen végig le a köldökömig, a köldököm helyén és alatta övszerűen. Sokszor a derekam is nagyon fáj. Ezek görcsös fájdalmak. Voltam nagylaborban a Scippa szedése előtt ott minden jó volt. Székletvizsgálatban a baktériumtenyésztés negativ lett. 4d hasi ultrahangon találtak egy maroknyi kis epekövet amit 1 hónap múlva műtenek. Diétába kezdtem a sebész utasítására. A jobboldali borda alatti fájdalom elmúlt a többi nem lett jobb igy további orvosokhoz küldött csakhogy már élni nem bírok ilyen fájdalmakkal. Minden reményt elvesztettem hogy valaha is fájdalom nélkül élhetek. Nőgyógyász sem talált semmit. A családom antidepresszans allergiára gyanakszik vagy valamilyen összetevő allergiára. A papíron azt olvastam a külonböző antidepresszansok megkezdése előtt 2 hét szünetet kell tartani. Lehet emiatt vagyok ilyen rosszul?

2019. jan. 6. 22:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!