Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg vagyok fázva de nem...

Meg vagyok fázva de nem állandóan fáj a homlokom és szemem környéke, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Én nem gyanakszom homloküreg gyulladásra mert szerintem akkor állandóan kéne fájnia a homlokomnak. De fura pl ha gépezek vagy telefon kijelzőtnézem el kezd fájni a homlokom aztán tart is jó ideig,de éjszaka vagy reggel felkelésnél semmi. Meg vagyok fázva szóval gyulladás van bennem de nem folyik az orrom agyba főbe,néha fújom de annyi viszont ha krákigok szakadozik. Mi lehet ez a homlokfájás,vagy gőzöljek?

2019. jan. 7. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Lázad vagy hőemelkedésed nincs? Egyébként lehet homloküreg gyulladás is csak még nem érte el a "tetőpontot" menj el dokihoz
2019. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen lázam és most pl a homlokom sem fáj,régen volt gyerekkoromban párszor de az tényleg kemény volt.
2019. jan. 7. 20:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Sőtindig akkor kezdett el most fájni a homlokom mikor kicsit gépeztem,pl egy filmbe 4x kellet belekezdenem mert majd szét ment a homlokom 2 napja nézem a filmet.
2019. jan. 7. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!