Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeptember óta körülbelül...

Szeptember óta körülbelül állandóan beteg vagyok, most is lázas, felkellni nem bírok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem engednek többet hiányozni anyámék...
2018. nov. 21. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ártana felkeresni az orvost + teljes vérkép. Ha semmi extra nincs, akkor vitaminokat kellene szedni megelőzésképpen.
2018. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
immunrendszeredet kéne erősíteni, mert elég világos hogy a béka s e g g e alatt van. miket eszel, miket csinálsz? sportolhatnál is valamit. meg szedjél vitaminokat. illetve vizsgáltasd ki magad, az se árt.
2018. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Össze-vissza eszem, sok energiaital, kevés alvás...


Tavaly meg egyszer sem voltam beteg...

2018. nov. 22. 00:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Az semmit se jelent, hogy tavaly nem voltál beteg. Igaza van a többieknek, az immunrendszereden kellene dolgozni: több alvás, mozogni rendesen, normális ételeket enni, és szedni legalább egy multivitamin tablettát naponta. Dokihoz azért menj el, hátha van valami a háttérben, de ha nincs, akkor egy minimális életmódváltással rendbe tudsz jönni.
2018. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Orvoshoz biztos, hogy nem megyek...


Pár éve is ugyanez volt a bajom, hogy állandóan beteg voltam és közölte, hogy szimulálok, iskolaundorom van (osztályelső vagyok), menjek pszichiáterhez...


Többet én nem megyek orvoshoz, csak tudom, hogy tébyleg beteg vagyok.

2018. nov. 22. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha igaz amit írsz.

Érdekes szüleid vannak, meg érdekes orvosod.

A mi gyerekorvosunk soha nem fogta rá a gyerekeimre hogy szimulálnak.Alapból hitt nekik.Egy vizsgálattal úgyis rájön, van-e baj.

Másik dolog, hogy a szüleidnek kéne veled menni orvoshoz.Vagy ők se hiszik el hogy beteg vagy? Nem látják hogy lázas vagy, nem vagy jól?

Elmenne anyukád veled, és ha az orvos nem hiszi, az anyád dolga lenne, hogy kiálljon érted.

Elvégre az egészségedről van szó.

Ha másképp nem megy, orvosváltás.

Szóval ha tényleg beteg vagy, értesd meg a szüleiddel, nem szimulálsz,menjenek el veled az orvoshoz.

Amúgy meg élj egészségesen, étkezés, mozgás, sport, jó levegő, társaság, alvás.

Szedj nagy dózisú multivitamint.Nagyon jó immunerősítő a Béta glukán, napi 200-300mg kell belőle, téli hónapokban mindennap.Neten is rendelhető, Rossmannban is van.Én 4 éve sosem vagyok beteg, mióta télen szedem.

2018. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!