Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől viszkethet a bőröm...

Mitől viszkethet a bőröm elalvás előtt?

Figyelt kérdés
4 napja hogy előjött az, hogy mikor elakarok aludni, mindig valahol rám jön a viszketés.Van hogy a kislábujjam, van hogy az orrlyukam mellett, van hogy a herezacskóm, a kezem, hasam, bárhol rámjöhet.A legbosszantóbb hogy semmi csípés nincs rajtam, semmi vörös rész hogy esetleg valami élősködő lenne. Kipróbáltam már hogy nem éjszaka próbálok aludni, hanem mondjuk délelött 4 kor és akkoris ugyanez volt a helyzet.Cseréltem agyneműt, azzal se oldódott meg a helyzet. Hoztam egy másik matracot és azon se tudtam elaludni.Elmentem a háziorvoshoz, szerinte poloska van a matracomba, Lordestin allergia gyógyszert irt fel viszketésre de semmit nem használ.Családom szerint száraz a bőröm, kenem már testápolóval is de nem nagyon változik azzal se a helyzet.Munkahelyem miatt nemigazán engedhetem meg hogy nem alszok, most kb ott tartok hogy 4 nap alatt kb 6 órát aludtam.Szoktam viszketni amúgyis ha nem fekszek az ágyba, de közel se olyan intenzív mint amikor az ágyba fekszek.Mostmár beakarok jelentkezni egy bőrgyógyászhoz hátha Ő tudja mi a fene lehet ez, de addig míg eltudok menni van pár nap.Hátha valaki tud segíteni mert neki is volt ilyene.
2019. jan. 7. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem használsz valami uj tusfürdőt,sampont,esetleg testápolót,mososzer vagy öblítőt bármit?
2019. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Minden a régi
2019. jan. 7. 20:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg a testápoló mert azt eddig nem használtam, de száraz bőrre használom.
2019. jan. 7. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet akkor az a bűnös. Valami összetevőjére allergiás vagy. Nézz utánna
2019. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!