Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől viszkethet a talpam egy...

Noncsita kérdése:

Mitől viszkethet a talpam egy ponton hónapok óta?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdést találtam erről, arra lennék kíváncsi, a hasonló problémával küzdők közül elment-e valaki kivizsgálásra? Lett eredmény? Mert a neten csak a kérdések vannak fent, csomóan küzdenek ezzel, de válasz nincs... Nekem is csak a jobb talpam viszket középtájon hónapok óta, kívülről semmi jele nincs. Bármi tapasztalatra kíváncsi lennék, mindenki azt mondta, nem a gomba okozta náluk sem.

2018. szept. 30. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor talán kellene egy laborvizsgálat (vérvizsgálat) és ha a normál értéket meghaladó a húgysav szint, akkor köszvényes tünetre lehet gyanakodni (kisugárzó érzés).
2018. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már legalább 20 éve viszket egy tűhegynyi ponton a talpamon, és nem tudom mitől. Nem látszik semmi rajta. Lehet a műanyag papucsra allergia. Egy időben mindennel kenegettem, de nem volt rá hatással, és nem gombás a lábam.
2018. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1., néhány éve a laborom magasabb húgysavat mutatott a normálisnál, tavaly viszont már pont belefért a normál tartományba... lehet, hogy megint magas? Utánanézek, mit lehet vele tenni.


2., nekem szövet papucsom van :D

2018. okt. 1. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki nem mászkál zokni nélkül, annak nincs ilyen gondja.
2018. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VictoryT. válasza:
Nekem évekig (2-3) viszketett, végül abbamaradt attól a pillanattól,hogy kioperálták az epém epekövek miatt. Most megint kezd viszketni,de talán nem ugyan azon a helyen. Szóval szentül hiszem,hogy ezek az egy pontra fókuszált viszketések valami szervi egészségügyi problémával kapcsolatosak. Nekem nem vol ott semmi fizikai bibi a talpamon, egyszer hójagosra vakartam, több réteg bőrig,nem volt ott semmi, és még mindíg viszketett tovább. Mostmár csak kéne találni egy jó talpcsakra térképet. Annó utólag találtam egyet,ami pont a viszketés helyén mutatta a hasnyálmirigyet,meg az epét,de most még nem leltem rá ujra.
dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!