Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Utánna néztem a neten és...

Utánna néztem a neten és Tourette szindrómás vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kényszergondolatok,kényszercselekvések gyakoriak nállam,de nem annyira gyakori a kényszermozgás,csak kis mértékben.Mit tegyek ? Mondjam meg a szüleimnek,menjünk pszichológushoz,vagy hogyan közöljem velük,hogy ezért mosom annyiszor a kezem,mert mindig megszolnak,meg ezért ellenőrzök 500szor egy csomó dolgot.Meg ezért nem tudok tanulni,mert mindig túlgondolkodok és nem tudok koncentrálni.Hogyan közöljem velük,teljesen meg lehet gyógyulni belőlle??

2019. jan. 9. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a betegség nem gyógyítható.
2019. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem tourette hanem OCD.
2019. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne allíts fel diagnózisd az internet alapján. Menj el egy pszichiáterhez/pszichológushoz inkább.
2019. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Akkor nézz utána a neten és meg fogod állapítani, hogy hipochonder vagy, vagy simán csak egy figyelemhiányos kamasz aki mindent kitalál csak hogy foglalkozzanak vele.
2019. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kényszermozgas mint olvastam a tourette egyik tünete és a gondolatok, cselekvések is.De annyira annyira nem durvák még.És hogy közöljem velük, csak úgy, hogy lehet OCD-s vagyok?
2019. jan. 9. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj nekik, hogy szeretnél pszichológushoz menni.
2019. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem valószínű, hogy Tourette szindróma. Mindenképpen el kellene menni szakemberhez (pszichológus ill. pszichiáter).
2019. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Tourette-szindrómás vagyok és igaza volt az előttem szólónak, ne állíts fel doki nélkül diagnózist, mielőtt diagnosztizáltak én is keresgéltem az interneten, nekem a motoros tikkjeimre a parkinson kórt adta ki :D
2020. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!