Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akut orrvérzés?

Akut orrvérzés?

Figyelt kérdés
Körülbelül 11 hete fújáskor vérzik az orrom de csak az egyik. Voltam orvosnál, füll-orr gégészeten és fogorvosnál is. Semmit nem találtak. Folyamatosan rosszúl érzem magam, kicsit duzatnak is érzem a szememet is. Valaki járt már hasonló helyzetben? Tanácsokat nagyon megköszönném, hogy esetleg hova tudnék még fordulni.
2019. jan. 9. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, nem vigasztal, én is így vagyok. Bármilyen óvatosan próbálkozok, már elindul a vérzés, a jobb orrlikamból. Fülészeten kaptam kenőcsöt, olyan mentholos szagút. Egy ideig jó volt, mostanra nem használ. Hallottam olyan kezelésről, hogy valamilyen eszközzel elégetik azt az eret, ami gyenge. Majd ha rendesen lehet közlekedni, megint elmegyek a fülészhez.
2019. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rutascorbint szedjél! A vérnyomásod is meg kellene mérni.
2019. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rutascorbint nem ajánlják, mert vesekövem van, a vérnyomásom valóban ingadozó. Erre nem szeretnék gyógyszert szedni. De azért köszi.
2019. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!