Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó hőemelkedésem van...

Loca19 kérdése:

Állandó hőemelkedésem van esténként. E rosszul lét óta, lassan 1 hónapja hőemelkedésem van esténként. Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Történt hogy egyszer rosszul lettem, bevittek az ügyeletre. Az ügyeleten kivizsgáltak, mellkasi röntgen volt semmi elváltozást nem találtak, pajzsmirigy normál nagyságú volt

2016. okt. 9. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a hőemelkedés? Lehet, hogy semmi jelentősége, de az első dolog, amit tenni kell, ha nyugtalanít, hogy egy labort kérsz a háziorvostól, az kimutatja a gyulladást.
2016. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
37.1 a hőemelkedésem. Mindig esténként jön elő. fél 6-tól körülbelül éjfélig. Reggelente meg 35.2 szokott lenni a hőmérsékletem
2016. okt. 10. 17:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Még egy érdekes dolog. Megmértem a testhőmet 37,2 volt. Bevettem egy magne B6-ot. negyedóra-félóra múlva lement 36,8-ra. Előfordulhat, hogy idegi alapon emelkedik a testhőmérséklet?
2016. okt. 10. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig hőemelkedésem van! Állandó jelleggel 37 - 37,6 között van a hőmérsékletem. Fogalmam sincs mitől, évek óta ez van, voltam már kivizsgáláson is, de nem találták az okát. Valószínűleg mi így vagyunk kódolva :D
2016. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
37,1? :D :D :D Foglald el magad valami hasznos tevékenységgel, menj moziba, olvass egy regényt, vásárolj be a szomszédnak, ne a lázadat mérd!
2016. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
a tiéd semmi az enyémhez képest. Nekem három héten keresztül volt 39,5.
2016. okt. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!