Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valami vírus vagy micsoda?...

Ez valami vírus vagy micsoda? Ne menjek ma suliba?

Figyelt kérdés
Szóval felkeltem 2kor és fosok de nem is az a megszokott hanem nagyon híg mintha víz lenne és olyan 20-50 percenként hányok (3-4 hánxás és 6-9 oklendezes) ez történt kb 4-5 eddig, nagyon remeg a lábam és a kezem.... akkor most nagyon beteg lettem és ne menjek suliba?
2019. jan. 11. 04:28
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Hogy mennél fosva és hányva suliba? Valószínűleg vírus, eszedbe ne jusson suliba menni.
2019. jan. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt rá példa amikor hányva mentem suliba csak mert dogat írtunk... akkor majd a háziorvoshoz megyek:)
2019. jan. 11. 04:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha óránként 3x hánynál nem hiszem, hogy tudnál dolgozatot írni. Jobbulást!
2019. jan. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. jan. 11. 04:50
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Látogasd meg az iskola-/háziorvosod - és ő konkrét választ ad!
2019. jan. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

"Volt rá példa amikor hányva mentem suliba csak mert dogat írtunk..."

Mert nem vagy komplett.


Az iskolaorvost felejtsd el, ne menj be! Nem kérünk a vírusodból! A háziorvoshoz menj!

2019. jan. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eszed ágába ne jusson bemenni! Egyrészt magad miatt sem, mert szerintem eléggé kínszenvedés lenne így bemenni, a másik meg hogy legyél már tekintettel a társaidra! Szerinted hiányzik valakinek ez a borzalmas vírus? Elképesztően fertőző.... Ha máskor is bementél már így és a saját egészségedre nem vagy tekintettel, legalább másokéra legyél! Szépen maradj otthon és pihend ki, jobbulást kívánok!
2019. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!