Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A házidokim azt mondja, lehet...

A házidokim azt mondja, lehet rákos vagyok?

Figyelt kérdés

A császármetszésem alatt érzek egy egyre nagyobb csomót. Egyre többet fáj. Szabályos a ciklusom, jóformán teljesen átlagos. 28-31 nap. Nincs köztes vérzés.

Angliában élek. Itt megvizsgálhat a házidoki alulról is. Nem profi...vettem észre, az első nő, aki megvizsgált és jobban fájt, mint bármelyik másik pasi. Na persze biztos nemtúl sűrűn vizsgál így. Alig találta meg a méhszájat, elképzelhető, hogy olyan a méhem, mint a nővéremé, hátrahajló. Nem látta, hogy a méhszájamon lenne a baj.

De ahogy beszélt és rámnézett, tudtam, hogy ő nagyon gyanakszik, hogy rákos vagyok. Én a tüneteim alapján sérvre gondoltam. Eszembe nem jutott volna a rák.

21.-én kell mennem kórházi vizsgálatokra.

9.-én voltam a dokinál, hát azóta rendesen kibuktam. Tudom, hogy nem tudhatja, de mégis a tény, hogy látszott az arcán, meg azzal engedett el, hogy kiír, ha akarom, meg hogy sajnálja, hogy ilyen hírt kellett közölnie....mintha már leírt volna.

Volt valaki hasonló cipőben? Ti hogyan élnétek meg egy ilyen helyzetet? Én még életemben nem féltem így.


2019. jan. 11. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2019. febr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Elmentem kórházba, ott is megnézték-nem vettek mintát-, azt mondták, valószínű endometriózis, ami a császárom hegén van, MRI-re átküldtek, ott is erre jutottak. Szerencsére azonnal kaptam időpontot műtétre. 3cm-es, így laposzkróposan nem tudják megcsinálni, azt mondták, egy kis vágást fognak ejteni rajtam. Március 13-ára kaptam időpontot, aztán kábé 2 hétig itthon maradok, mielőtt visszamennék dolgozni.

Kösz az érdeklődést!

2019. márc. 2. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!