Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Barátnőm (50+), ha néhány óra...

Barátnőm (50+), ha néhány óra kihagyás után édességet fogyaszt, furcsa (inkább kellemetlen) bizsergést érez a "koponyája és az agya között". Okkal gyanakodhat kezdődő cukorbetegségre?

Figyelt kérdés
Normál testalkatú (cseppet sem túlsúlyos) aktív, jó kondiban levő, sokat mozgó (tevékeny) hölgy.
2019. jan. 12. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene kezdeni vércukor-értéket mérni, sose árt, sőt, nagyon hasznos.
2019. jan. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úristen olvass màr utána hogy mik a cukorbetegség tünetei...
2019. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, keresgéltem, de konkrétan ilyet nem találtam (...furcsa bizsergés..ott..)
2019. jan. 13. 06:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezért írtam...

Ha sehol nem találsz a cukorbetegségnél ilyen tünetet , akkor szerinted ez annak a tünete? Nem!!

Nálunk az ilyenekre mint ti szokták mondani hogy "feleslegesen öregedtetek meg".

2019. jan. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-esnek: azért, mert a neten nem találtam a cukorbetegség tüneteinél az általam leírtat, még nem zárja ki, hogy lehet annak a tünete.

Nálunk pedig az ilyenekre (mint te) szoktak mondani ..de nem írom le, mert ez a te műfajod - okostojás

2019. jan. 13. 20:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam le minden tünetet, de vannak köztük olyanok, amelyekhez hasonlók viszont bőven szerepelnek a cukorbetegségnél...inkább csak erre a speciális tünetre voltunk (vagyunk) kíváncsiak, hogy tapasztalt-e ilyet más is esetleg -a cukorbetegsége folytán
2019. jan. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!