Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindennapos többszöri orrvérzé...

Mindennapos többszöri orrvérzéssel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Időszakosan visszatérő probléma ez nálam. 24 éves vagyok/L Naponta többször is erőteljesen vérzik az orrom. Legtöbbször vérrögök jönnek ki es akkor eláll, Van mikor spontán kezd el, van mikor egy fújástól. Háziorvosnál voltam. Azt tudni kell, hogy a háziorvosom egy rettentő rosszindulatú hárpia, aki annyira lekezelően bánik a betegeivel, hogy én szégyenlem magam, hogy elmentem. Eleinte elbagatelizálta a problémám, aztán mikor mondtam, hogy talán jobb lenne, ha elküldene kivizsgálásra megkaptam, hogy ilyen jól tudom mit kéne csinálni, akkor minek jöttem ide, na mindegy. A kivizsgáláson nem találtak semmit, minden rendben volt, de a probléma továbbra is fenn áll. Van erre valami gyógyszer vagy gyógymód, házi praktika mihez kezdjek ha elönt a vörös halál?
2019. jan. 12. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendben van a vérnyomásod, ha a laborvizsgálat sem talált a vérképedben rendellenességet, ha az orr-fül-gégész sem talált semmit, ha nem szedsz semmi olyan gyógyszert, ami véralvadási/vérzékenységi gondokat okozna, akkor szoktak érfal erősítésként rutascorbint és hasonló gyógyszereket szedni.
2019. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, a héten te már a harmadik vagy, akinek ez a problémája. Nekem is. Én is voltam az orr-fül-gégén, aránylag rendben van a vérnyomásom, ha ez számít valamit. De szerintem inkább ez a mostani időjárás okozhatja. Az mindegyikünket érint. Tegnap direkt megmértem, és 125/70/70 nél, spontán elindult az orrvérzés. Vérzett, aztán hamar el is állt.
2019. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem télen- nyáron-tavasszal-ősszel, teljesen évszaktól független.
2019. jan. 12. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsütni próbálták már a fül orr gégészeten?
2019. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!