Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan laza széklet?

Állandóan laza széklet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje laza picit ragacsosabb a székletem és nem tudom miért. Más tunetem nincsen azon kívül hogy sokszor látok emésztetlenebb ételdarabokat leginkább paradicsom/répa darabokat. Itthon azt mondjak valószínűleg az étrendem miatt és a sok edesseg és a szar étrendem miatt mert anyának is hasonló tünetei voltak es neki gasztroentologus mondta. Tavaly elott voltam en is gasztroentologusnal és szerinte valami étel intolerancia lehet. Azóta sokkal jobb a gyomrom amióta nem nagyon iszok tejet de a szekletem még mindig nem az igazi. Ha valakinek van valami ötlete vagy esetleg hasonló baja van/volt az esetleg irhatná :D.

Ui: igen tudom interneten nem lehet diagnózist felállítani es szeretnék orvoshoz is elmenni. Csak kiváncsi vagyok hogy esetleg valakivel van/volt-e hasonló.



2019. jan. 13. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok doki, de logika szerint emésztési gondjaid lehetnek. A doki laborba küld, lehet máshova is, hogy kiderítse a kapott eredményekból mi ennek a forrása, mi okozza.

12 nap telt el a megjelent kérdésed óta ... voltál is dokinál?

2019. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szedsz-e bármilyen gyógyszert? Mert nekem fél éve eltört a lábam, porcerősítőt stb.-t szedtem, és nekem is elég laza volt a székletem.
2019. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült mi okozta neked?

2020. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most elnézve a kérdésem a problémám nem oldodott meg de megyek széklet vizsgálatra jovoheten ugyhogy par het mulva talán van eredmeny.
2021. jan. 29. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett végül a probléma?

Hasonló cipőben járok, de nekem csak néha ilyen a székletem pár napig, nem tudok már kajára gondolni, ami okozhatná. Tejtermékeket nem fogyasztok, gluténtesztem meg negatív.

2021. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vissza írnál??????
2022. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!