Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A nemi szervem végén, az...

A nemi szervem végén, az utolsó pár milli fehér, száradt, piros, repedezett a bőr. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szégyellem ezt a dolgot és nem is merem megkérdezni, elmondani senkinek. 16 éves, fiú vagyok, eddig 2x voltam barátnőmmel együtt. Eddig nem tűnt fel (legutoljára 1 hónapja voltunk), de pár napja fehéres, száradt a nemi szervem utolsó pár millije.Fürdéskor megpróbáltam lekaparni és nem is volt baj. Reggelre bepirosodott és kisebb, pirosos repedések keletkeztek. Bevallom, évente ha egyszer lehúztam a makkról a bőrt és úgy mostam meg, mert kiskorom óta nagyon érzékeny és amikor hozzáérek a makkhoz fáj. És most nagyon nehéz lehúzni a bőrt mert folyamatosan csíp.

#Nemi_betegség
2019. jan. 13. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Naponta le kéne húzni és megmosni, nem is értem hogy lehettetek így együtt.
2019. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A farkadat teljes hosszában, a bőrt lehúzva, naponta, szappanos vízzel kell lemosni, és leöblíteni. Szerintem menj el az urológiai szakrendelésre, és orvosi segítséggel hozd rendbe ezt a dolgot Ne szégyelld magad.Kár lenne életed végéig magaddal cipelni ezt a nem kis kellemetlenséget. Nagyon sok élvezettől fosztod meg magadat az életed során, ha így hagyod. Akár a házaséleted is rámehet. Egyébként a kiszáradást a túl szoros alsógatya is okozhatja.
2019. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy megkéne mosni, de egyszerűen annyira érzékeny hogyha hozzányúlok egy kicsit is, vagy hozzáér bármihez is, egyszerűen nagyon kellemetlen. Kiskorom óta.
2019. jan. 13. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzá kellett volna szoktatni, és akkor normálisan megvastagodott volna a bőr. Akik körül vannak metélve, nekik alapból érzéketlenebb, mivel nincs ami védje.
2019. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Urulógiához kell beutaló, házi/gyermekorvostól, vagy csak egyszerűen fel kell hívni és adnak időpontot? És urulógián belül kit kell keresni? Bőr gyógyászt?😅😅😅
2019. jan. 13. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!