Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma reggel buszozás közben...

Ma reggel buszozás közben (ültem a buszon) éreztem hogy teljesen véletlenszerűen, néha-néha beleszúr a hasamba. Aztán napközben már nem nagyon éreztem. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

A köldököm mellett közvetlen jobbra illetve a medencecsont mellett szúrt (vagy inkább belenyilalt) , de nem folyamatosan tehát egyszer kétszer beleszúr teljesen véletlenszerűen.

Esetleg összenyomom a hasam és ezért? Azóta elmúlt, tehát ez mindig csak egyszeri és ritkán van. Azt tudni kell, hogy nagyon félek a vakbélgyulladástól, ezért rögtön bepánikoltam és ez kb fél óráig tartott, hányinger minden bajom volt. Aztán ez is elmúlt.



2019. jan. 15. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
A fing motoszkált benned.
2019. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami mert sokszor érzem hogy kell, csak ugye buszon, suliba nem merem elengedni.. Köszi a választ.
2019. jan. 15. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Emésztési probléma. A vakbélgyulladás nem ilyen.
2019. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Emésztési probléma alatt mit értesz? Pl nem szívódik fel valami rendesen? Vagy késő este eszek lefekvés előtt esetleg az is közrejátszhat?
2019. jan. 15. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Reggel a nagy sietségben a papírzsepit bedobtad a piperetáskába a körömvágó kisollót meg a zsebedbe.
2019. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!