Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Borzalmasan fáj a jobb mellkas...

Borzalmasan fáj a jobb mellkasom, a bordaív alatt szegycsont mellett, nem bírok a jobboldalamon feküdni, mély levegővételnél is fáj. És reggel mikor az ágyból kikelek olyan szinten fáj, hogy az valami borzalom. Mitől lehet ez? Részletek lent

Figyelt kérdés

1hónapig hurutosan köhögtem folyt az orrom, voltam orvosnál aki köhögés csillapítót írt fel, két napig szedtem, de szüleim mondták hogy ilyenkor hörgőtágítőt, köptetőt szedjek. Ezek után kezdett felszakadni és volt köpetem is. De nem akart abba maradni és elkezdett fájni a mellkasom, mintha izomlázam lenne. De egyre jobban fájt, elmentem egy másik orvoshoz, aki EKG-vel megállapította hogy hörghurutom van, kaptam antibiotikumot, orrsprayt köptetőt fájdalomcsillapítót, mert hogy csak izomfájdalom. Most végeztem az antibiotikummal, a köhögésem orrfolyásom elmúlt, néha szárazon egyszer kétszer köhécselek. De a mellkasi fájdalom csak erősebb lett..Szerintem ez nem izomláz, mozgástól karkörzésektől, törzsfordítástól nem fáj (csak amiatt csináltam ezeket hogy kiderítsem pontosan mitől fáj) ha megnyomom a fent említett résznél akkor nagyon fáj,feküdni csak vízszintesen tudok vagy a baloldalamon, felülni se tudok háton fekvésből, annyira fáj. Holnap megyek mellkasröntgentre, de kiváncsi lennék hogy valakivel volt e már ilyen. Mindkét orvos borzalmasan lekezelő flegma csak túl akartak lenni az egészen és hívni a következőt.

Előre is köszönöm a válaszkat.



2019. jan. 7. 22:29
 1/2 Rudolfnagy válasza:
Lehet epe fáj.hátad nem fáj??? mert oda szokott ki sugározni
2019. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A hátam egyáltalán nem fáj. Hogy lehetne kideríteni hogy az epe fáj e?

Voltam röntgenen. Negatív lett. Ennek hirtelen örültem, de igy még jobban aggaszt hogy mitől fáj még mindig. 22/l

2019. jan. 9. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!