Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van daganatos betegek kezelésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, sokféle daganatos betegség van, nem lehet általános véleményt írni.

A környezetemben jelenleg három ilyen beteg van sajnos (agydaganat, vastabérák, petefészekrák) nem tudom, milyen tanácsot adhatnék nekik, vajon az orvosi kezelés mellett mi lehet hatékony segítség? Elsősorban olyanok válaszát várom, akik szintén érintettek, van saját tapasztalatuk. Előre is köszönöm!



2019. jan. 19. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Onkológián dolgozom. Két jó tanács..semmit,de tényleg semmit ne adj nekik a kezelés mellé,amíg nem egyeztetsz a kezelőorvosukkal. Egy ártalmatlannak tűnő gyógynövény, vitaminkészítmény is boríthatja a kezelést. Nagyon fontos. Amit tehetsz az lehet sablonos,de tényleg igaz; akarjon meggyógyulni! Higgye is el, hogy sikerülhet, pozitíval álljon hozzá,akkor is ha fél. Ebben lehetsz támaszuk. Meghallgathatod őket, ha panaszkodnak, sírhatnak a válladon, majd erősítsd a lelküket. Ez sokszor többet ér, mint a kezelés. Ja még valami.. mellékhatások kezeléséhez vagy kivédéséhez bátran fordulj egy neked szimpatikus nővérhez..ő többet tud majd mondani, mint az orvos. ;) Sok erőt és gyógyulást a beteg ismerőseidnek!
2019. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
igyanak mint a görény, anyám is így élte túl.
2019. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyenek pozitívak, ne kérdezzék az esélyekről az orvost.

Akarjanak élni.

A hozzátartozók pedig imádkozzanak jól, böjtöt is felajánlhatnak a betegek gyógyulásáért.

2019. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. jan. 20. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsőt megerősíteni tudom.

Sajnos én ezeket a "szabályokat" nem tartottam be, de már nem tudok ezen változtatni, nem él sajnos, borzalmas lelkiismeret furdalásom is van emiatt már majdnem 7 éve.

2019. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös, nagyon sajnálom, de nyilván minden tőled telhetőt megtettél, ne hibáztasd magad.

Ha leírnád részletesebben a tapasztalataidat, nagyon megköszönném (akár privátban)!

2019. jan. 21. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!