Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerem van? Sok idő míg...

Aranyerem van? Sok idő míg elmúlik? Lehet csak kidörzsöltem?

Figyelt kérdés
Egész nap hasmenésem volt. Elég durván töröltem ki, valami csomót is éreztem. Egy kicsit vérzett is de már nem. Félek ettől, mert azt olvastam hogy lehet műteni kell. 16/L

2019. jan. 19. 17:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg jelen pillanatban influenzás is vagyok, antibiotikumot szedek ha ez számít.
2019. jan. 19. 17:31
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem viszket vagy fáj.
2019. jan. 19. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyhe aranyeret általában nem szoktak műteni. Ha hasmenésed van attól bizony elő jöhet de jobb esetben kenőcsökkel pár nap után elmúlik. De egyébként nézd meg, hogy most is érzel-e csomót? Mert ha nem az is lehet, hogy valami mást hitték aranyérnek és a Wc papír picit kidörzsölte a bőröd és azért vérzett. Ha többször is előfordulna a dolog akkor lehet érdemes lenne elmenned orvoshoz mert más is állhat a háttérben. (Bár az esetek döntő többségében a friss vér aranyér miatt, esetleg végbél repedés miatt van).
2019. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nem érzek csomót akkor az jó??? (Őszintén eléggé félek mert hipohonder vagyok és nagyon paranoiás)
2019. jan. 19. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi én is eléggé hipochonder vagyok de ha már nem érzed a csomót az nyilván jó. Az is simán lehet, hogy csak kidorzsolted Wc papírral a bőrös mondom :). És amikor aztírtam, hogyha többször előfordul akkor érdemes orvoshoz menni azt se azért írtam hogy beparáztassalak :D. Meg ha úgy is lenne se kell a legrosszabbra gondolnod hanem lehet egy egyszerű gyulladás vagy csak más fele kenőcsöt írna fel az orvos.
2019. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megesett már hogy kidörzsöltem, csak most láttam több vért a papíron ezért paráztam.
2019. jan. 19. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!