Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon beteg vagyok, mit tegyek?

Nagyon beteg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap óta 39 fokos lazam van, köhögök, de olyan szinten, hogy hánynom kell tőle, és a gyomrom is nagyon fáj a sok erölködéstől, köhögéstől. Végtagjaim fájnak, hol fázom hol ver a viz. Az orrom eddig nem folyt annyira, s kaptam levegőt de kezd az is rosszabb lenni. Eddig szedtem paxirasol oldatot kohogesre, es coldrexet de elfogyott, doki gyogyszertar csak holnap lesz csak :( alig birok felkelni az agybol, de aludni meg nem tudok, az ejjel is borzalmas volt. Valami hazi modszer van ami segit legalabb holnapig tulelni ?

2019. jan. 20. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári ügyelet van, nézd meg neten hozzád melyik a legközelebbi ügyeletes patika. Ott tudnak ajánlani valamit ami reggelig jó lesz, utána meg orvos....
2019. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon messze van es en nem tudok oda elmenni, es sajnos nincs senki aki eltudna menni nekem !:(
2019. jan. 20. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne csináld már! Valaki csak van. Rokon, barát, szomszéd? Ha ide tudtál írni akkor csak akad valaki körülötted. Ennyire ne legyél kényelmes ha bajod van.
2019. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs senki rokonaim nem itt élnek, barátaim megint másik településen és hozzám messze van az ügyelet.
2019. jan. 20. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!