Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon megbolondultam?

Vajon megbolondultam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van velem egy olyan dolog amit nem tudok megmagyarázni, nincs türelmem, ideges vagyok állandóan, nem találom a helyem, legszivesebben agyon vernék valakit, de kerülget az öngyilkosság gondolata is de nagyon!! Állandóan fáj a fejem, a hasam, stb stb Egyszerűen elegem van mindenből de úgy hogy semmi változás nem történt az életembe.. Rémálmok kerülgetnek úgy kelek fel hogy még akarok halni, sírás kerülget.... Egyszerűen mindenből elég!! Volt már valakinél is ilyen? Ha igen mi segített? Vagy mit csinált? Normális családi hátterem van pedig stb De lehet lépnem kellene addig amíg valami rossz nem fog történi...valaki ha tudna tanácsot?



2019. jan. 20. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne vedd komolyan a gondolataidat! Ezek csak jönnek-mennek, de ez a folyton változó áramlat - valójában nem Te vagy. Nem kell annyira belemerülni ezekbe. Inkább engedd el őket. Keresd meg mi az ami nem változik benned.. Ha ezt megtalàlod, nem kell màr függened a gondolatoktól...
2019. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem bolondultál meg, de valószínűleg depressziós vagy, és/vagy szorongsz. Érdemes lenne felkeresni egy pszichiátert, addig pedig sportolni, kreatívkodni, és relaxálni.
2019. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!