Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza hány napig tart?...

Influenza hány napig tart? Mikor leszek jobban?

Figyelt kérdés

3 napja vagyok lázas, köhögök nyelni alig bírok, fáj mindenem, egesz nap fekszem. Ma megyek a dokihoz. A lázam 39.5 amitől már hallucinálok szinte, szédülök stb.

Kb meddig tart ez a kínzó állapot, eddig minden nap rosszabb volt és nem jobb. Meddig leszek még ilyen rosszul? A láz hány nap múlva múlik el?


2019. jan. 21. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis ezüst kolloidot és feküdj otthon, a lázat meg vidd le gyorsan.
2019. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Reszelt gyömbert keverj ossze mezzel, citromnak a levevel. Utos, de hatàsos, en most lettem túl a betegsegen. Doritricin szopogatos tablatta, van benne gyulladàscsokkentö. Sok folyadék. Ès persze làzcsillapìtàs. Az arànyok: egy evökanàl reszelt gyomber, (én bébiételes uvegben kevertem ossze,) felontod annyi mezzel hogy kb felig legyen az uveg, es fel citrom leve. Jol ossze kevered, es 3x egy egy kisjabalnyit lehet belile enni. Vagy a gyombert megfözod teanak.
2019. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sok tea , eredeti méz kanalazása , nyers dolgok alma narancs , erős fűszeres leves frissen bereszelve fokhagyma . Napi 3-4 séta kocogás , izzadás lenne jó . Semmi tömény étel nass nem segít sőt .
2019. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Séta, kocogás? Voltál már influenzás? Ilyenkor örül az ember, ha a wc-re kit tud menni.

Kérdező nekem tavaly 1 hétig tartott. Ebből az első nap csak hasmenés volt, második nap már brutálisan szarul voltam, gyógyszerrel volt 41 fokos lázam. Aztán még 3 napig vegetáltam, de folyamatosan jobb lett a helyzet. 6-7. napon már nem volt lázam, csak hasmenésem, utána már jól voltam.

2019. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, örül az ember ha a wcre kitud menni, ma vagyok a 4. Napban. Nem hánytam, hasmenésem 1szer volt de inkább a láz, torokfajas, köhögés orrfolyás/dugulás ami kinoz. Lázam már nem vészes, ma jobban is vagyok, de ez az influenza nagyon durván ledöntött.
2019. jan. 22. 14:45
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Na ne! Mindjárt meg is haltok a csúnya infuenzától, ti a wcre nem tudtok kimenni, én meg pakolom a 30 kilós dobozokat :-) mert muszáj :-) kevesebbet kellene hisztizni, sokat kibír ám az ember ha nem hagyja el magát:-) a láz meg pont, hogy jó a szervezeted védekezik, kibas.. zol magaddal még csillapítod is :-) takaró alá az asszonnyal és páros izzadás:-) ne legyetek anyámasszony katonái mert ha a 80 éves Terike néni panaszkodik egy kis infuenzára azt még megértem:-))
2019. jan. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Influenza nem halálos nem fogtok bele halni!amit a neten olvastok baromság,ne a netről gyógyuljatok, azokra veszélyes akik végstádiumú beteg, vagy súlyos tüdő vagy szív beteg a magas láz miatt, én is elkaptam 39,5 el dolgozom nem tehetem meg hogy feküdjek túl kell lépni rajta vannak az életben sokkal rosszabb dolgok sajnos.
2019. jan. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem influenzás vagy, hanem náthás. Illene tudni a különbséget..
2019. jan. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Illene de hidd el jobban tudom mi vagyok, és valószinűleg az orvosom is jobban tudja. És ha olyan okos vagy mint gondolod, akkor kérlek nézz utána, hogy a nátha hol jár 40 fokos lázzal mert itt biztosan nem. Valószínüleg ha náthás lennék lettem volna akkor nem feküdtem volna 5 napig az ágyban olyan fájdalmakkal, hogy fel sem birtam kelni. De köszönjük az okos megnyilvánulást!:)


A többi válaszolónak köszönöm a segítséget, már jól vagyok, csak köhögök, de megmaradok:)

2019. jan. 24. 11:38
 10/13 A kérdező kommentje:

Aki meg így dolgozik is gratulálhat magának mert megfertőz másokat, és szövődményei is lehetnek. De ti is okosak vagytok. Mennyi okos ember van ezen a földön, csak ámulok és bámulok!!:)

Dolgozzatok csak..

2019. jan. 24. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!