Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most megfáztam vagy influenzás...

Most megfáztam vagy influenzás vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy náthás vagyok vagy influenzás.


Kb 36 órája kezdődött "kis lépésekben". Torokköszörülős köhögés eleinte, utána "mutáltam". Éjjel émelygés, de nem hánytam, emellett fejfájás, bitang rossz közérzet, orrfolyás, időnként tüsszögés.


Jelenleg a lábaim sajognak, néha hidegrázásom van - de se láz, se hőemelkedés! - köhögök, fáj a fejem és fizikailag nagyon gyengének érzem magam.



Nátha vagy influenza lehet?



2019. jan. 21. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez influenza.
2019. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megfázás.

Az influenza nem lassan jön, lépésről lépésre, hanem hirtelen úgy ledönt, hogy véged.

És lázzal jár.

Az orrfolyás gondolom csak egy erős megfázás (abból se csak 1 féle van!), a gyengeség és rossz közérzet meg a megfázással járó kimerültség.

Igazából bármi is, menj táppénzre, mert mindkettőt ki kéne pihenni.

2019. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beszarni egy kis nathatol vagy infuenzától, amiket meg írnak a neten nem kell elhinni soha ne a neten gyogyulgassatok, aki beteg egyébként is és gyenge az immunrendszere azoknak feküdni kell valóban, de egy életerős embernek még az sem szükséges a szervezete legyőzi 1-2 nap max 3 aztán jóccakat, ha én beteg vagyok akkor is dolgozom mert muszáj meg nem hagyom el magamat a caros influenza miatt.
2019. jan. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig jár lázzal az influenza, nem voltál már beteg november december környékén? Lehet enyhébb lefolyású nálad az influenza vagy van egy pici védettséged ha már benne voltál
2019. jan. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nyaktól felfelé problémáknál megfázásról beszélünk, ha nyaktól lefele is van probléma, fájdalom, akkor influenza van. hidegrázásnál végtag fájdalom az influenzára jellemző,.
2019. jan. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki szerint 1-2-3 nap alatt legyőzi a szervezet az influenzát, az még sosem kapta el.

Lehet itt nagyzolni, hogy ő betegen is dolgozik, de eg yigazi infuenzánál a wc-ig sem bírsz elmenni, és ez nem attól függ, hogy te most kemény legény vagy-e.

De ilyenek az emberek, a másik baját lekicsinylik, ledegradálják, mondván nem igazi probléma. Tipikus...

2019. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3as sztem te mar irtal ide mas kerdeshez is annyira tipikus te vagy az a superman aki 45 fokos lazzal is bemegy dolgozni meg is erdemled. Tudod nem vunk egyformak mindenkinek mas a szervezete maskepp dolgozza fel a betegseget eleteros ember 1-3 nap oltari fa$zsagot beszelsz most is h te mit csinalsz a testeddel az a te dolgod majd kesobb megbosszulja magat de ne adj fa$$ tanacsokat s ne kezelj le masokat mert te vagy a superman idiota. Mindenki ugy kimeli a szervezetet ahogy tudja! S ahogy akarja mert egeszseged egy van proli melohelyed lehet sok. Mondok jobbat superman ismim kajakozik 20 eve elkapta a sz@r de nem torodott vele elment edzesre miszerint muszaj 2 oldali tudogyulladas lett belole ugy h bekerult a korhazba pedig ugy gondolom aki versenyszeruen sportol annak kemeny a szervezete. Megis elkapta a sz@r emberek vunk ocsem nem robotok!
2019. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem elhagyas kerdese idiota 39 koruli lazzal fuss ket kort a wcig nem jutsz el.Ez nem arrol szol h osszeszedem magam ha egyszer vmi korsag legyuri a te terminator heti hat edzest latott testedet😂😂😂sztem te még a tropusi orszagokat is siman megjarnad elozetes oltasok nelkul s a sargalazat s a malariat is rohogve 2 labon kihordanad mikozben a kave foldeken kapalnal superman😂😂😂
2019. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!