Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Amikor köhögök/megfáztam/influ...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Amikor köhögök/megfáztam/influenzás vagyok, akkor tényleg segít a pálinka naponta 1 kicsi? Ha naponta akkor megárt nem? Tehát eléggé tömény szesz ami hamar megárt. Tehát?

Figyelt kérdés
ugy tudom hogy a tömény szesz nagyon káros,éhgyomorra nem akarom hanem evés után,de tényleg pusztitja a torkon a bacikat?ha igen mennyit igyak belöle hogy ne ártson meg és pusztitsa a bacikat a torkomon?
2015. okt. 23. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyel inkabb torokfertotlenitot a gyogyszertarban.
2015. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

A pálinkát évszázadok óta használják a magyarok különböző betegségekre.

Nagyanyáink idejében még nem volt torokfertőtlenítő. Hidd el, rokonom gyógyszergyárban dolgozott, látta mi hogyan készül, ne akard tudni. Én azóta nem igazán szedek gyógyszert, amit szedtem is letettem.

Amúgy kb 2-3 centet ajánlok, és kb 3 nap múlva kutyabajod sem lesz.

Volt, hogy egész héten bazi beteg voltam, elmentem bulizni pénteken, legurítottam pár felest és másnap semmi bajom nem volt.

2015. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!