Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés gyomorfájás?

Hasmenés gyomorfájás?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja megy a hasam, 1 hete már a gyomrom is fáj és a hasam egyszer jobbról egyszer balról! 1 éve voltam gyomortükrözésen akkor nem tálalták semmit, szinte ugyan ezzel a tünetekkel. Voltam teljes hasi uh-n, mellkas röntgenen, ott sem találtak semmit. Baci teszten is voltam, -pozitív lett arra kaptam egy kúrát, de azt azóta nem néztek. Márciusra kaptam időpontot gasztroenterológiára, több féle kivizsgálásra! 1 hónapja iszom a béres cseppet és a grapefruit cseppet, de semmi hatás! Reggel hányingerrel, émelygéssel és azonnali hasmenéssel kezdem a napot! Bizonyos etelektől gyomorgorcs, hasfájás jelentkezik. Van amikor csak reggel 1x megyek wc-re de van mikor pár napig egy nap többször. Ezeket a tüneteket, néha fejfájás és folyamatos köhögés kíséri. Savlekotot szedem. Mi lehet a bajom? Tudom majd a doki megmondja, de érdekelne hogy volt e valakinek ilyen betegsége!
2019. jan. 25. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy IBS, (ha stresszes vagy, ha hasnyálmirigy gyulladás, Béres csepp nem jó rá!
2019. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Béres csepptől nagyon szarul voltam! Émelygés, hányinger, gyomor és hasfájás kínzott! 1 hét után abbahagytam, és semmi bajom nem volt utána!
2019. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!