Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szájpad fájdalom két falat...

Szájpad fájdalom két falat után, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap délután óta áll fent az az állapot, hogy ha eszek kettő falatot akkor iszonyatosan megfájdul a kemény szájpadom, de úgy hogy sírva tudnék fakadni és a fájdalom fenn áll 5 percig is. Nyelni akarok de nem bírok és sajnos enni se tudok tegnap óta...

Olvasgattam a neten de semmi létező hasznosat nem találtam se hasonló esetet. Szotyizni tudok de se levest enni se kenyeret, semmilyen állagú ételt nem bírok két falat után lenyelni.

Valami ideget nyomhat az étel ahogy eszek? Vagy a megfázás amiből most lábaltam ki ment rá a szájpadomra? (utóbbit el nem bírom képzelni de már mindegy csak tudjam mi ez.)

Ha hétvégén nem javul ez akkor orvos, mert éhezek és nem bírok enni.

Remélem tud valaki itt segíteni érdemben. :(



2019. jan. 25. 11:48
 1/2 A kérdező kommentje:

És most akkor jöhetnek az értelmes kommentelők. Gondolom volt már hasonló cipőben más is mielőtt orvoshoz mennék.

Meg mielött trollok lepnének el mint fentebb. :* (nem voodoo babázok meg diagnosztizálom magamon idegenben ;) )

2019. jan. 25. 12:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Remélem voltál már orvosnál vagy jobban lettél.

Megítélésem szerint ha enni- inni sem bírsz akkor sűrgösen orvoshoz kell menni mielött kiszáradsz, nem pedig itt a gyakorin kérdezni. Mi itt a legtöbben laikusok vagyunk az ilyesmihez és felelősség sem terheli a véleményünket. A találgatás meg ide kevés

2019. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!