Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja ki jött az aranyerem...

2 napja ki jött az aranyerem de mostanra ugy fáj hogy a falat kaparom!?

Figyelt kérdés
Patikàba nem tudok el menni max reggel,addig is vehetek kamillàs ülöfürdöt? Ennyhit valamit? Ràadàsul miota vàrandos vagyok csak zuhanyzom kicsit tartok az ülöfürdötöl!? Mit csinàljak,segitsetek!? 29hkm

2014. máj. 11. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat nem èr sajnos. Èn a hosszú 7 vègèn jàrtam így. Kipróbàltam a kamillàt, jó volt kb 2 óràig.
2014. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valakit el tudsz küldeni, akkor az alábbi - nekem ragyogóan bevált iszonyú fájdalomra - nehéztüzérséget javaslom:

Detralex szájon át, a betegtájékoztatón szereplő mennyiségben (2x3) pár napig

Lydocain gél, majd svédcsepp, majd Lioton gél közvetlenül az érintett területre.


Nekem két nap alatt zéróra lehúzta a fenti módszer, hónapokig nem jött ki, csak most, pár nappal szülés előtt. De ismét reagál a kezelésre.

Nőgyógyásszal és proktológussal egyeztetve van a fenti módszer.

2014. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Sogornöm hozott spertit,holnapig remèlem enyhit valamit aztàn megyek a patikàba!:-)
2014. máj. 11. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Használj kevés vécépapírt, inkább a kád szélére ülve mosd meg a feneked szappannal.
2014. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!